Lattelecom

Vadošais elektronisko pakalpojumu sniedzējs Latvijā

Lēns dators – gadā pazaudēta vesela nedēļa no dzīves!

Laiks ir vienīgais resurss, ko vismaz pagaidām nav iespējams nopirkt, tāpēc efektīva laika plānošana ir viena no svarīgākajām prasmēm, ko varam iegūt. Bet vai darbā, kur pavadām aptuveni trešdaļu savas dzīves, laika plānošana vienmēr ir atkarīga tikai no mums? Pētījumi liecina, ka lēna datora vai interneta dēļ katrs no mums gadā var pazaudēt pat veselu darba nedēļu.

Noskaties video, apciemo sev tuvāko – draudzīgo Lattelecom veikalu http://www.lattelecom.lv/majai/Lattelecom_veikali/

Un piesaki vai nobalso, lai arī Tavā mājā ierīko Latvijā ātrāko internetu http://optika.lattelecom.lv/

Komentāri

(34)
aljiks
16.11.2010 12:12 Vērtējums: 1
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Cik cilvēki var tā vienkārši ieiet veikalā un nopirkt datoru?
“Mazcenas” datori, kuru gala summa sastāda trešdaļu virs mazumtirdzniecības cenas, neizskatām.

Dāvis Plotnieks
16.11.2010 12:26 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

aljik, te droši vien jāņem vērā, ko varat iegūt no jauna PC.
ja ietaupītais laiks + nervi ir dārgāki nekā dators, tad šaubu nav – jāiet pēc jauna PC vai interneta.

Nikita
16.11.2010 16:39 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Tas protams ir labi, sevi ir jāreklamē… Bet slikti ir tas, ka ne jau katrs to internetu var pie sevis dabūt. Daugavpilī pirms nedēļas ir beigusies akcija “Kāpēc Daugavpils ir jaudīgākā pilsēta”, bet privātmāju klienti var pieteikties optikai un balsot par savām mājām kaut vai katru dienu – vienalga to optiku viņi nedabūs… Vajadzētu to minēt reklāmā, ka reala iespēja tik viegli un par tik mazu samaksu dabūt savā dzīves vietā optiku ir tikai daudzīvokļu namu iedzīvotājiem… Citādi reklāma sanāk maldinoša.

Maija /Jaunpiebalga/
17.11.2010 10:11 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Labrīt!Mēs maksājam par ātrāko internetu,katru mēnesi,turpat 20 Ls!Vienalga,gan mums,gan kaimiņiem internets velkas kā gliemezis!Izkaidrojums-Jaunpiebalgā esot sabāzti nekvalitatīvi kabeļi…Tāpēc arī,ļoti bieži,pazūd internets…Meisatari jau bijuši neskaitāmas reizes!Atbilde viena-veci kabeļi!Par TV nemaz nav ko domāt,lai arī kā gribētu,būs nervu bojāšana,nekas vairāk…

Dāvis Plotnieks
17.11.2010 11:06 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Labdien, Nikita. Stabils un kvalitatīvs internets tiek nodrošināts arī izmantojot vara tīklu – DSL pakalpojumi.
Optikas izbūve ir sākta daudzdīvokļu mājas iedzīvotājiem lielajās Latvijas pilsētas, nākamgad turpināsim izbūvēt optiku arī mazākās pilsētās un mazākās mājās.
Arī šobrīd optiku varam pieslēgt privātmājās ar klienta līdzfinansējumu – pēc izbūves izmaksu aprēķina tiek sniegts sadarbības piedāvājums.
Jautājumus varat sūtīt uz
lattelecom at lattelecom.lv

DeGis
17.11.2010 12:43 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Žēl ka Lattelecom nepiedāvā mazcenas Apple datorus. ;)

Rai..s
19.11.2010 14:40 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Māri,tagad sapratu kāpēc aizgāji strādāt citur. Es Tev iedevu pārāk ātru datoru un Tu tik ātri visu izdarīji, ka bija jāmeklē kas cits.

maiga
20.11.2010 23:49 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

es pievienojos Maijai jo es dzīvoju trīs km no apdzīvotas vietas centra laukos ir DSL pieslēgums taču līnija ir krimināla un tagad citēšu lattelecom tehniskā darbinieka vārdus-JA ŠEIT BLAKUS BŪTU 7-STĀVU DZĪVOJAMĀ ĒKA ,TAD MĒS LABOTU LĪNIJU JUMS- un tika izsniegts akts par beigtu līniju9līnijas labojamais garums ir 100-200 m)kas ierksts zemē….bet kad slēdzām klāt 10mb un interaktīvo tv pirms 3 gadiem tad līniju pat neviens īpaši nepārbaudija un uz doto brīdi es strādāju ar max 5-6mb ātrumu bet maksāju kā par 10mb(26 ls mēn)kur ir taisnība???

P.S. kas būtu ja tā mums pateiktu latvenergo pārstāvji????????

SORRYYY sanāk ka cilvēki laukos jau nav cilvēki……….ellīgi žēl

Bad
21.11.2010 0:02 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Lattelekom ir labs, bet monopolsists….internets dienzel smagi klibo, dazas vietas noklajums ir labs, citas labak izmantot konkurentus, sanaks gan letak, gan mazak nervu zaudets.

21.11.2010 16:24 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Reklama jau diezgan feina.
Cits jautajums ir par si raksta lietojamibu.
Tatad gramatvedim neapmierina ka vinam jasamierinas ar dsl internetu un vinam pasam ir jabalso par vina ofisa maju ?
Vai ari ka jasaprot si reklama ?
Pasi portativie datori medz sakarst un vinus regulari vajag vest uz apkopi.
Reizem si datora apkope palidz uzlabot veiktspeju tada zina tiri objektivi pirms datora pirksanas iesaku tomer izpetit vai atkopjot datoru par dvacaru nav viss vel feinak ka tad ja investejam jauna darba stacija ?
Ja kadam ir interese par datoru apkopi programmatura + tehniska tirisana kuras kopsumma ir dvacars latu tad raksta man uz meilu.
Ta citadi protams optiskais internets kopa ar mazcenas datoru ir ertakais veids ka optimizet uznemuma veiktspeju tikai jacer ka uznemuma darbinieki biezak stradas neka speles ikariam

klients Bebris
21.11.2010 16:25 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Mani kaitina Lattelecoma reklāmas, jo internets patiešām ir lēns, ņemot vērā, ka maksāju 15ls katru mēnesi, domāju par Dnet pakalpojumiem, kas cenas ziņā ir izdevīgāki un internets ir ātrāks.

klients Bebris
21.11.2010 16:32 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Ak, jā LATTELECOMS NEKAD NAV NĀCIS PRETĪ SAVIEM ILGSTOŠAJIEM, PATSTĀVĪGAJIEM KLIENTIEM AR ATLAIDĒM VAI KĀDĀM AKCIJĀM, JAU VAIRĀK KĀ 30.GADUS LIETOJU LATTELECOM, BET PATEICĪBAS VIETĀ ,,UDĀVINĀJA,, 4Mbps interneta ātrumu, kā labas gribas žestu, kas visiem lietotājiem pienācās automātiski.

sava veida izņirgāšanās par klientu, laikam domā, ja nu te esam, tad citi nevar mūs pārspēt, un kā vel var!

lattelecoms atgādina ietiepīgo lmt, kas sūkstās par aizejošiem klientiem…

Žanna
21.11.2010 18:53 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Mūsu mājā no datora nekas nav atkarīgs. Mēs maksājam par Mājas komplektu 1. Bet ineta ātrums pa visu dienu ir no 0 līdz 130(max) kBit/sec, vidējā ap 35-40. Pa nakti ir vairāk- līdz 250 bet arī ne visu laiku, un pa nakti guļam. Un internets vispār 1 minuti strādā, 5 minūtes nestrāda nemaz. Tātad mūsu gadā var pazaudēt vismaz ap 40 nedēļas.
Ko varat iesākt, kur sūdzēties un vai ir cērība uz laako? dzīvojam Saulkrastos privātmajā.

Muļķu informētājs
21.11.2010 23:20 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Starpcitu, lielākoties datoriem Latvijā cenas ir pamatīgi uzkruķītas pat par 70%..lētāk ir iegādāties polijā vai lietuvā datoru detaļas un pēctam tās komplektēt..cena būs KRIETNI zemāka..tā nu datorveikali, piemēram elkor – uz muļķiem dzīvo.. :)

Vilnis
24.11.2010 12:16 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Sava dalja taisnibas jau taja raksta ir.
Pirms pusgada sava rajona piesledzu optisko i-netu 100M biti – rezultats – filma no Torentiem 15-20 minutes.
Pirms menesha nomainiju savu 3gadus veco PC pret jaunu Dellu – cita stelle, filma 2 min, nemaz nerunajot par jauno Ms office, kurs beidzot lido :)

Dāvis Plotnieks
24.11.2010 16:56 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Labdien, Maija, Maiga un Žanna.
Atsūtiet man lūdzu uz e-pastu davis punkts plotnieks (at) lattelecom.lv savu adresi un pieslēguma veidu, lūkošu no savas puses kas un kā.
Patlaban Lattelecom optiskais internets jau ir pieejams trīspadsmit Latvijas pilsētās – Rīgā, Jelgavā, Daugavpilī, Salaspilī, Ventspilī, Valmierā, Jūrmalā, Rēzeknē, Ogrē, Jēkabpilī, Olainē Liepājā un Aizkrauklē, taču aktīva tīkla izbūve notiek arī citās pilsētās. Uz 2010.g.beigām optiskais internets ir pieejams jau vairāk kā 300 tūkst. dzīvokļos. Pastāstiet kaimiņiem par optiskā i-neta priekšrocībām un veidojiet kolektīvo pieteikumu http://optika.lattelecom.lv

Nikita
24.11.2010 23:20 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Kvalitāte un ātrums tomēr ir atšķirīgi jēdzieni. DSL ir kvalitātīvs, taču ne tik ātrs. Par 17 latiem mēnesī var dabūt upload ātrumu ap 90 kilobaitiem sekundē, bet izmantojot optisko pieslēgumu par 15 latiem upload ātrums ir 256 reizēs lielāks! Tāpēc lūdzu nestāstiet, ka DSL ir tik labs risinājums. Lielus datu apjomus sūtīt nevar, hostēt mājās serveri arī nevar. Jau neskaitamas reizes esmu piedāvājis bezvadu risinājumu, kas izmaksās 20 reizes mazāk, nekā optikas ievilkšana un ļaus dabūt stabilu 50 megabitu pieslēgumu ar lielu rezervi. Bet Lattelecom nav ieinteresēts pieslēgt pec iespējas daudz klientu, jo jūsu kompānijas prioritāte ir peslēgt pec iespējas vairāk daudzstavu namu. Un šeit ir liela atšķirība – ja cilvēks dzīvo daudstavu mājā un viņam tas internets pat nav vajadzīgs, viņam vienalga ir iespēja par simbolisku cenu kaut vai rīt dabūt 100-megabitu pieslēgumu. Bet ja cilvēks dzīvo privātmājā un viņam maciņa nav lieki 2000-3000 lati, viņš par optisko internetu var pat nesapņot. Tomēr, ja Lattelecom ietu pretī šādiem klientiem un pielietotu 802.11n risinājumus, tad arī šādiem privātmāju iedzīvotājiem būtu lidzīgas iespējas… Vai es kadreiz sagaidīšu šo dienu? Jeb arī man līdz 2014. gadam jāgaida LTE ieviešanu?

Valdis
26.11.2010 11:21 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

vai cik tas vnk skan- atnāc un nomaini internetu- cilvēki mīļie, ir vēl vietas Latvijā, kur nav pieejams dsl internets, un tagad jau visur reklamē optisko internetu, kā lai te nedusmojas?…

Nikita
30.11.2010 20:48 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Tā jau arī domāju – kad runa iet par tehniskājiem jautājumiem un skarbo realitāti, tad Lattelecom specialisti k-kur pazūd un nesteidzas optimistiski atbildēt uz jautājumiem. Interesantas lietas sanāk ;)

Dāvis Plotnieks
02.12.2010 19:34 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Labvakar Nikita,

Pazust mūsdienās nav modē :)
Pirmīt bija jautājums par DSL ātrumu un kāpēc tas nevienmēr ir pietiekami ātrs, 2 interesenti man atsūtīja e-pastu un atradām risinājumus. Vienā gadījumā interneta stabilitāte bija atkarīga no tik vienkārša iemesla kā mājdzīvnieki :) bija apskādējuši i-neta vadu.
Varbūt pastāstiet par savu risinājumu sīkāk uzrakstot man uz e-pastu davis punkts plotnieks (at) lattelecom.lv
Pagaidām Jūsu minēto ātrumu, ja neskaita “4G”, kas ir pāris gadu nākotne, pa gaisu nodrošināt ir vairāk nekā izaicinājums :)
Lattelecom ir ieinteresēts sniegt labākos pakalpojumus.

Zigis
04.12.2010 15:32 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Lādējot nenormāli lēno telekoma mājas lapu zaudējam vēl pāris dienas… starp citu.

Maija /Jaunpiebalga/
06.12.2010 13:07 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Cienījamais Dāvi!Kāda jēga kaut ko rakstīt?Esmu jau sūtījusi gan e-pastus,gan zvanījusi LATTELECOM,bet,vai, kaut kas no tā ir uzlabojies?Kad pieslēdzām ātrāku internetu ,domājām,ka viss būs labi,bet…Tas pats vien ir.Es,taču Jums rakstu,ka,izdarīt ,šeit,Jaunpiebalgā,NEKO NEVAROT!Varbūt Jūs raksit kabeļus laukā un skatīsieties,jeb mainīsit?Meistari jau ir izbraukājušies,visi saka vienu un to pašu…Naudiņa gan jāmaksā ,krietni liela,jau gadiem…Kas to lai zina,kā bija tad,kad raka tos kabeļus?Vai domāja par kvalitāti?Maz ticams,bardaks ir un būs…

11.12.2010 22:12 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Lattelecom”‘ir “‘vārdos pieklājīgs”‘,bet darbos”‘ciniski bezkaunīgs “”kantoris,kas sagrābis momopoltiesības pateicoties tam ,ka tur “‘valsts kapitāla daļas”.Ja būtu iespēj “”pazust”‘-noteikti “”aizvāktos> Utu vanagi.

hamiltons, miltonam
15.12.2010 15:39 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

smejies vai raudi, bet driiz tev taada iespeeja buus – vareesi skriet pie muusu jaunaa monopolista bizzi. ka tikai nesanaak, ka no vilka pie laacha aizskriesi…

Juris
16.12.2010 19:38 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Nu ko-tagad par īstenību!Laukos DSL stabils ir tikai ap centrali,pārējais-mēsls.Un ja vasarā ir negaiss-tad nets ir autā.

Kaspars
18.12.2010 19:34 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Ka IT speciālists varu pateikt, ka no šībrīža visiem piedāvājumiem, Lattelecom ir vis saprātīgākais interneta ātrums un cena kopvērtējuā. Iemesls tam ir ka musu valsts internets ir balstīts uz telefonijas līnijām. Tādēļ nav ko brīnīties ka Lattelecom ir līderis. Internets pilsētu infrastruktūrā vienmēr būs labāks. Man Jelgavā ātrs un kvalitatīvs. Apkalpošana arī atbilsts visām patērētāju tiesībām.
Runājot par datora ātru gribu piebilsts, ka liela kļūda ko parasti pielaiž ir pērkot jau gatavus komplektētus datorus. Neskaidrošu smalkāk kapēc, bet pakonsūltējaties pie uztucama lietprotēja, lai tas palīdz izvēlēties aparātu.
Uzsveru uzticams lietprotējs, pat tad ja viņam jāmaksā jūs ieekanomēsiet.

29.12.2010 9:44 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Labdien.
Dzīvoju Rīgā, apmēram 14 Km no televīzijas torņa,Lattelekom speciālisti teju desmit gadus nebija spējīgi tālruņa numuram nodrošināt numura noteicēju, kur nu vēl ātru internetu,protams atteicos no Lattelekom pakalpojumiem pārgāju pie citiem tagad 5 Mbit/s pa 12Ls mēnesī .
Ātrākais ko piedāvāja Lattelekom WiMAX 2Mbit/s,abonēšana vairāk pa 50Ls mēnesī.
P.S. Tad tā arī reklāmās rakstiet , ka optisko internetu piedāvājam, tikai guļamrajoniem , pārējiem pa bargu naudu.

Juris
20.01.2011 22:11 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Jā, nav nekā kaitinošāka par lēnu datoru ar lēnu internetu. Diemžēl ļoti daudziem normāls internets vēl ilgi būs sapņa stadijā. Paldies Lattelecom, ka modernizēja savu sakaru sistēmu un nomainīja vadu līniju pret bezvadu kastītēm. Pateicoties tam nav pieejams neviens no Lattelecom pakalpojumiem (izņemot tālruni, kas tagad strādā tik slikti, kā nebija pat padomju laikos), līdz ar to nākas maksāt krietnas summas par bezvadu internetu, kas ir daudz lēnāks… Vēlreiz paldies Lattelecom! :(

Efeja
22.01.2011 19:27 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Labvakar,gudrie cilvēki! Sakiet lūdzu kāds skaitās tāds internets?Uzliku testu, man parādīja lejupielāde- 53,91 Mbps,
augšupielāde 24,26 Mbps

Man liekas, ka velkas lēni.

Dāvis Plotnieks
24.01.2011 10:19 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Sveiki, Efeja,

Atsūtiet lūdzu man uz e-pastu davis punkts plotnieks at lattelecom punkts lv savu datora modeli un i-neta pieslēguma veidu, tad varētu pateikt, kāpēc i-nets neapmierina. Pēc būtības 53,91 Mbps ir labs ātrums.
Varat pārbaudīt – http://www.speedguide.net/conversion.php

Labdien, Juri,
Man žēl, ka Jums nav pieejama optika. Lai arī LTC agresīvi investē jaunās paaudzes tīkla attīstībā un vienā no pirmajām vietām pasaulē pēc optikas pieejamības uz 1 iedzīvotāju, ļoti īsā laikā pāriet no vara tīkla uz optisko nav pāris gadu darbs.

Ja interesē optika Jūsu adresē droši zvaniet uz 177

Juris
02.03.2011 19:59 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Lēns internets, ko Lattelecom piedāvā Līvos, ir vēl kaitinošāks, nekā lēns dators. Datoru vismaz var nomainīt.

ēzelis, runājošs
02.03.2011 23:51 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

vai tajos lattelecom veikalos var mainīt konfigurāciju piedāvātajiem desktopa kompjiem?
piemēram, gribu 8gb ramu un citu video karti, bet nevajag man atmiņas karšu un cd/dvd lasītaju-rakstītāju.

03.03.2011 14:48 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Sveiki,

Lattelecom piedāvātajiem datoriem ir iespējams veikt izmaiņas. Tā pat ir iespējams iegādāties arī individuāli konfigurētus galda datorus. Ja nepieciešama individuāla konfigurācija vajadzētu doties uz tuvāko Lattelecom veikalu/ Klientu apkalpošanas centru un izrunāt kādas izmaiņas ir nepieciešamas. Pēc jūsu pieprasījuma tiks sagatavots speciāls piedāvājums.

R.

Aigars
27.03.2011 18:47 Vērtējums: 0
Novertē komentāru
Add rating
Subtract rating

Nu ko?Izskatās,ka man ir japierunā visa māja uz optiku,lai man to ievilktu,varbūt.Murgs.Par mājas komplektu jamaksā 26ls,bet kvalitāte klibo,un tik sola,sākumā līdz aprīlim,kad tas būs klāt tad drošisolīs,ka līdz jūnijam utt.Galvenais tik maksā.Labi ,ka līgums ir beidzies un tiešām ir iespēja aiziet no LTC,bet tad nevajag bāst batonus ausīs ,ka nu drīz būs.Bet balsošana izskatās ir tikai izkārtne.

Pievieno savu komentāru

Captcha Captcha Reload